Zaposleni

Funkcija Ime in priimek Govorilne ure Elektronski naslov
Ravnatelj Marko Primožič Ponedeljek,         8.30 – 9.15 marko.primozic (at)os-igroharja.si
Pomočnica ravnatelja Maja Doljak Sreda,                 7.30 – 8.15 maja.doljak(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Tadeusz Sadowski Bukovica Irena Benedičič Ponedeljek,       10.05 – 10.50 irena.benedicic(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Bukovščica Alenka Magajne Germ Torek,                11.40 – 12.25 alenka.magajne-germ(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Sv. Lenart Zinka Pintar Četrtek,               8.00 – 8.45 zinka.pintar(at)os-igroharja.si
 

Matična šola

Učitelji od 1. do 5. razreda

učitelj poučuje razrednik govorilna ura prostor Elektronski naslov
Maja Bajželj Plešec Gibanje in zdravje  Po predhodnem dogovoru maja.bajzelj(at)os-igroharja.si
Irena Frakelj Kešnar 4. a 4. a  četrtek 8.20-9.05 učilnica 4. a irena.frakelj-kesnar(at)os-igroharja.si
Martina Susman Jutranje varstvo četrtek (po predhodnem dogovoru)  8.20-9.05  kabinet RS pritličje martina.bukovsek(at)os-igroharja.si
Ivanka Dolenc 3. a 3. a učilnica 203 ivanka.dolenc(at)os-igroharja.si
Jerneja Eržen 2. b  2. b  petek  11.55-12.40 kabinet pritličje jerneja.erzen(at)os-igroharja.si
Tatjana Jeram 1. b 1. b torek 7.30-8.15 kabinet pritličje tatjana.jeram(at)os-igroharja.si
Tanja Košir  Angleščina 1. triada  Po predhodnem dogovoru
Branka Mali 5. b 5. b ponedeljek 7.30-8.15 kabinet 242 branka.mali(at)os-igroharja.si
Anže Rebič OPB 3 Po predhodnem dogovoru zbornica anze.rebic@os-igroharja.si
Irena Peternel 4. b 4. b četrtek 9.10-9.55 učilnica 4. b irena.peternel(at)os-igroharja.si
Hilda Plohl Križnar  OPB 7 Po predhodnem dogovoru  zbornica
Andreja Šifrer 1. a 1. a  četrtek 11.55-12.40 kabinet pritličje andreja.sifrer(at)os-igroharja.si
Martina Šmid OPB 4 Po predhodnem dogovoru kabinet pritličje martina.smid(at)os-igroharja.si
Jerneja Tolar 5. a 5. a ponedeljek 10.15-11.00 učilnica 5. a jerneja.tolar(at)os-igroharja.si
Maja Trojar Kepic 2. a 2. a petek 11.55-12.40 kabinet pritličje maja.trojar-kepic(at)os-igroharja.si
Urška Ziherl 3. b 3. b sreda 8.20-9.05 učilnica 204 urska.ziherl(at)os-igroharja.si
Nina Zupanc Druga strokovna delavka v 1.a, OPB 5 ponedeljek 11.55-12.40  kabinet pritličje nina.zupanc(at)os-igroharja.si
Valentina Žagar Druga strokovna delavka v 1.b, OPB 4 Po predhodnem dogovoru kabinet pritličje valentina.zagar(at)os-igroharja.si
Eva Kern Nanut OPB 2  Po predhodnem dogovoru  kabinet pritličje
Barbara Juvančič OPB 3  Po predhodnem dogovoru  kabinet pritličje

Učitelji od 6. do 9. razreda

učitelj poučuje Razre-dnik govorilna ura prostor Elektronski naslov
Maja Bajželj Plešec Gibanje in zdravje  Po predhodnem dogovoru maja.bajzelj(at)os-igroharja.si
Janez Beguš Tehnika in tehnologija 9. a  torek 10.15-11.00 Učilnica 135 janez.begus(at)os-igroharja.si
Milojka Bozovičar Gantar Likovna umetnost petek 12.45-13.30 Učilnica 137 milojka.bozovicar-gantar(at)os-igroharja.si
Barbara Juvančič Matematika  torek 10.15-11.00 Učilnica 130
Tatjana Ignatov Žlebnik Angleški jezik 8. a  torek 8.20-9.05 Učilnica 214 tatjana.ignatov-zlebnik(at)os-igroharja.si
Nataša Ivanušič Matematika 8. b  torek 11.05-11.50 Učilnica 123 natasa.ivanusic(at)os-igroharja.si
Tjaša Jarc Nemščina  sreda 8.20-9.05  Kabinet TJA 212 tjasa.jarc(at)os-igroharja.si
Majda Jeraj Matematika, Fizika  četrtek 10.15-11.00 Učilnica 125 majda.jeraj(at)os-igroharja.si
Olga Koplan Slovenščina  torek TB 9.10-9.55 Učilnica 219 olga.koplan(at)os-igroharja.si
Jože Kordiš Šport  6. a  torek 10.15-11.00 joze.kordis(at)os-igroharja.si
Matej Prevc Latinščina  Po predhodnem dogovoru
Sabina Leben Slovenščina 6. b  sreda 9.10-9.55 Učilnica 120 sabina.leben(at)os-igroharja.si
Urška Oblak Matematika  torek 9.10-9.55 Učilnica 128 urska.oblak(at)os-igroharja.si
mag. Tina Osterman Kemija Naravoslovje 7. b  sreda 10.15-11.00 Učilnica 224 tina.osterman(at)os-igroharja.si
Katarina Pegam Angleški jezik 7. c  četrtek 10.15-11.00 Učilnica 211 katarina.pegam(at)os-igroharja.si
Mara Peternelj Šport  torek 11.55-12.40 Pred zbornico mara.peternelj(at)os-igroharja.si
Gorazd Pintar Glasbena umetnost 9. b  četrtek 11.55-12.40 Učilnica 140 gorazd.pintar(at)os-igroharja.si
Bernarda Pohleven Šport 7. a  petek 9.10-9.55 Učilnica 229 bernarda.pohleven(at)os-igroharja.si
Blaženka Ravnikar Naravoslovje Biologija Gospodinjstvo  četrtek 10.15-11.00 Učilnica 221 blazka.ravnikar(at)os-igroharja.si
Branka Svoljšak Geografija Učilnica 226 branka.svoljsak(at)os-igroharja.si
Majda Šubic Računalništvo  ponedeljek 11.55-12.40 Učilnica 117 majda.subic(at)os-igroharja.si
Matic Gortnar Angleški jezik  sreda 10.15-11.00 učilnica 214
Jana Kos Slovenščina  8. c  ponedeljek 9.10-9.55 Učilnica 216
Brigita Šepec Zgodovina, DDKE  Po predhodnem dogovoru
Helena Matičič Hostnik Koordinatorka projekta Pogum  Po predhodnem dogovoru
Jana Ržen Naravoslovje 6.c  ponedeljek 9.10-9.55  kabinet 222

Knjižnica

učitelj poučuje govorilna ura prostor Elektronski naslov
Anica Benedičič anica.benedicic(at)os-igroharja.si
 Tanja Kompan Knjižnica Knjižnica

Svetovalna služba

strokovni delavec poučuje govorilna ura prostor Elektronski naslov
Polona Maček Svetovalna služba Vsak dan dopoldne po dogovoru Pisarna 252 polona.macek(at)os-igroharja.si
Katarina Podrekar DSP Vsak dan dopoldne po dogovoru Pisarna katarina.podrekar(at)os-igroharja.si
Judita Slabe Psihologinja Vsak dan dopoldne po dogovoru Pisarna 251 judita.slabe(at)os-igroharja.si
Tajnica VIZ Elektronski naslov Uradne ure
Darja Beguš darja.begus(at)os-igroharja.si Vsak dan od 7.00 – 14.00
Računovodstvo Opravlja delo Elektronski naslov Uradne ure
Milena Potočnik računovodkinja racunovodja(at)os-igroharja.si Vsak delovni dan med 7.45-9.30
Tina Mohorič knjigovodkinja valentina.mohoric(at)os-igroharja.si Vsak delovni dan med 10.30-12.00
Kuhinja – matična šola Elektronski naslov
Andreja Ažbe
Janez Klemenčič kuhinja@os-igroharja.si
Špela Potrebuješ

 

 Hišniki – matična šola in podružnice Elektronski naslov
Andrej Čemažar  andrej.cemazar(at)os-igroharja.si
Vlado Potočnik
Ostali delavci šole:
Čistilke: Andreja Jereb, Snežana Kajzer, Barbara Kunc, Mirjana Kuprešak, Rahima Mizič, Andreja Petrović, Viktorija Torkar